244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál

1048. Tál

Itália, 19. sz., ónmázas majolika, jelzett az alján: masszába nyomott pecsét, Szent József a gyermek Jézussal ábrázolással, peremén sérült

d: 30 cm