244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kereszt

910. Talpas kereszt

osztrák, 18. sz., kalapált és öntött, aranyozott és ezüstözött sárgaréz, piros üvegpaszta díszítéssel, sérült

m: 30 cm