244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár és kovs

1220. Pohár és kovs

orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos jel és 2016 utáni budapesti behozatali jel, aranyozott ezüst, pohár 835 kovs 925 ezrelékes ezüst, színes sodronyzománccal díszítve

71,4 g; m: 4,7 cm; h: 7,2 cm

antikolva, cirill betűs mesterjeggyel