1220. Pohár és kovs
orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos jel és 2016 utáni budapesti behozatali jel, aranyozott ezüst, pohár 835 kovs 925 ezrelékes ezüst, színes sodronyzománccal díszítve
71,4 g; m: 4,7 cm; h: 7,2 cm
antikolva, cirill betűs mesterjeggyel