244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles korsó

1055. Fedeles korsó

német, 18. sz. közepe, ónmázas fajansz, trébelt, vésett, aranyozott réz billenő fedéllel és talpperem rátéttel, apró mázhibával

m: 23,5 cm