244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1168. Dísztál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, domborított, trébelt, plasztikus, gyümölcsös díszítéssel

338 g; 26*20*4 cm