1168. Dísztál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, domborított, trébelt, plasztikus, gyümölcsös díszítéssel
338 g; 26*20*4 cm