1120. Gyertyatartó pár
Pest, 1839, antik ezüst, Laky Károly mesterjegy, "PESTH" beütő, kerek talpon baluszteres szár, hengerelt díszes talpperemmel és osztógyűrűkkel, kis sérüléssel
425 g; m: 25,5 cm
(Kőszeghy Nr. 412, 525)