244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1120. Gyertyatartó pár

Pest, 1839, antik ezüst, Laky Károly mesterjegy, "PESTH" beütő, kerek talpon baluszteres szár, hengerelt díszes talpperemmel és osztógyűrűkkel, kis sérüléssel

425 g; m: 25,5 cm

(Kőszeghy Nr. 412, 525)