244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens kaspóval

1019. Posztamens kaspóval

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti kék "T.J.M." családi jel és masszába nyomott "Zsolnay Pécs", formaszám: 2835

kaspó m: 31 cm, d: 41 cm; posztamens m: 80 cm