244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Marvin férfi karóra

1290. Marvin férfi karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, vékonyított, szögletes tok, tokszám: 463355, indexes számlap jelzett, mattított felület, fekete bőr szíjon aranyozott fém, jelzett csat, működik

Btto.: 29,3 g; tok: 32*28 mm