1296. Talma Watch duplafedeles férfi zsebóra
Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos kis másodperckörös zománcozott számlap, 15 köves anker szerkezet, tok jelzett: TALMA WATCH tokszám: 400979, vésett virágokkal díszített elő- és hátlap, üres monogrammező, működőképes szerkezet
Btto.: 93,4 g; d: 52 mm