1218. Fűszertartó
Buda, 1820 körül, 13 latos antik ezüst, id. Josephus Gretschl (?) sérült mesterjegy, G évbetű, nyolcszögletes talpon vésett, koronás "BM" tulajdonosi monogram, magas száron széles tálka, öntött fülekkel, bordás peremmel, kis sérüléssel
110 g; m: 8,2 cm