244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1314. Nyakék

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 950 ezrelékes platina, mesterjegy nélkül, kerek csüngőben 3 db sósvizi, tenyésztett, rózsaszínes-krém árnyalatú gyöngy, 5 db régi csiszolású briliáns, achtkant és félhollandi csiszolású gyémántokkal cca. 1,3 ct, vékony anker láncon, javítva, 2 db kő ragasztva, kis hibával

11,5 g; csüngő h: 5,5 cm