1219. Madár alakú doboz
orosz (?), 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, belül aranyozott 925 ezrelékes ezüst, "S013" bélyegzővel, madár test plasztikus tollazata színes rekeszzománccal fedve, szemeiben gránát színű üveg, kis sérüléssel
243 g; 8*11*7,5 cm