244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1206. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, G&R, Schmidt Gyula, "BU" és "KD" mesterjegyekkel, solingeni acél pengékkel, doboz nélkül, össz.: 61 db

Ntto.: 2365 g