244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1357. Nyakék

20. sz. vége, fehérarany ródiumozva, bagoly alakú fémjellel, collié fazon közepén, karmos foglalatban 1 db pajzs alakra csiszolt búzavirág kék, ceyloni zafír (AAA) cca. 7,97 ct, körben 29 db trapéz alakú és a pántokon 160 db kerek csiszolású briliáns cca. 2+3,3 ct (M1-F1, TCr-Cr, VVSI-VSI2), nyelves záródással, Monaco Gem Lab certifikációval