244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyümölcskosár

1170. Gyümölcskosár

angol, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, "Elkington & C° 19457" jelzettel, áttört díszítéssel, peremén gyöngysor motívummal, üvegbetét nélkül, belső lemez karcos, kopott

13*32,5*20,8 cm