244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1352. Nyakék

20. sz. vége, 2016 előtti budapesti fémjellel és hivataljellel, 14 k fehérarany, 7 db csepp csiszolású kék zafír cca. 5 ct és 140 db modern csiszolású briliáns cca. 5 ct (M1, W-TCr, VVS-VS)

33,2 g; h: 43 cm

bizós foglalatok, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal