244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Övdísz vagy párta

1113. Övdísz vagy párta

19. sz. első fele, filigrán antik ezüst, "SS" mesterjegy, csiszolt színes üveg kőutánzatokkal

250 g; h: 45,5 cm