244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles díszváza pár

993. Fedeles díszváza pár

francia, Jacob Petit (1797-1868), 1850-60 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti "J. P." jel, sérülésekkel

m: 50 cm