244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Teáskészlet

1202. Teáskészlet

Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, "TL" mesterjegy, hólyagos, élbe kalapált bordás test, izoláló gyűrűkkel, össz.: 3 db

1126 g; m: 12-19,5 cm