1235. Medál
20. századi ötvösékszer, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aranyozott 800 ezrelékes ezüst, csiszolt gránát, smaragd és üveg kőutánzat berakással (részben aláfóliázva), 13 db régi gyönggyel, kengyelzáras tűszerelékkel, apró hibával
21,5 g; h: 6 cm