244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dohányszelence

1176. Dohányszelence

St. Pölten, 19. sz. vége, 900 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, vésett, egész külső felületén niellós levélmotívummal díszítve, üres monogramfelülettel, sérült

93 g; 9*6,3*1,4 cm