244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tiszti vállap pár

1112. Tiszti vállap pár

Firenze, Giovanni Guidotti jelzettel, 19. sz., antik ezüst, körte forma, domborított, rovátkolt lemezek, lecsüngő, dús fém rojttal, eredeti dobozában

Btto.: 544 g; 13*16*14 cm; doboza: 14*12,5*30 cm