244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1270. Fülbevaló pár

20. sz. első fele, 18 k és 14 k arany, csüngőben 2 db fehér gyöngy (d: 9 mm), további 2 db apró ragasztott gyöngy és 12 db félhollandi csiszolású gyémánt, alakított ékszer, menetes zárral

6,9 g; h: 2,9 cm

kis sérüléssel