244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Masni art deco bross

1261. Masni art deco bross

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, mesterjegy nélkül, mozdony zárral

8,9 g; h: 4,5 cm