244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Monstrancia

914. Monstrancia

magyar, 18. sz., kalapált, aranyozott sárga- és vörösréz, az Atyaisten, a Szentlélek és két angyal alakjával, kis sérüléssel

m: 58 cm