244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Petróleumlámpa

1043. Petróleumlámpa

Bécs, 19. sz. vége, jelzett: R. Ditmar Wien, mázas fajansz lámpatest sárgaréz és fém szerelékkel, homokfúvott üvegburával

m: 58 cm