1130. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, Gerhardt Manó mesterjegy, öntött, kalapált test, hullámzó, hólyagos díszítéssel, rózsaszál tetődísszel, kis sérüléssel
334 g; 12,5*13,5*11,5 cm