244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1348. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "GR" mesterjegy, szögletes fej 1 db princess csiszolású briliánssal cca. 1,3 ct (F1, TCa, VSI2) és körben 20 db modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct díszítéssel

5,2 g