244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Ampolna pár tálcával

1123. Ampolna pár tálcával

francia, 19. sz. közepe, 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes antik ezüst, "FF" mesterjegy, öntött, 3-3 képmezőben Krisztus, Mária és Szt. János portréjával, a tálon Keresztelő Szt. János és Szt. Péter ábrázolása, vésett, poncolt, angyalfejes díszítéssel

693 g; 27,5*17,5 cm; m: 16,5 cm