244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fali dísz

1024. Fali dísz

20. sz. eleje, ónmázas kerámia, jelzett a hátoldalán: "Rako" és "M." jel, kis sérüléssel

d: 31,5 cm