244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Virágtartó

1071. Virágtartó

francia, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, aranyozás nyomaival, "E. Galle, Nancy" jelzéssel, sérült

m: 22,5 cm