1338. Barokk gyöngy medál láncon
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjel, 14 k vékony, pancer arany lánc, tenyésztett, nagy méretű, fehér, magas fényű gyönggyel (h: 18 mm)
lánc: 1,1 g, h: 44,5 cm