244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Miniatűr medálban

1229. Miniatűr medálban

francia (?), 19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany keret, fém vagy porcelán lapra festett gyaloghintós főúri társaság, kis kopással

Btto.: 8,8 g; 4*2,5 cm