244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1331. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, Ruppert Ferenc mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 2 ct (M2, Cr, VVSI2)

4,3 g