244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pálinkás pohár, 12 db

1184. Pálinkás pohár, 12 db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, gyöngysordíszes talpakkal, levélmotívumos szárakkal

565 g, m: 9,4 cm