1316. Szoliter gyűrű
20. sz. második fele, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 950 ezrelékes platina, "VTJ" mesterjegy, karmos foglalatban félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,2 ct (M2, W, VVSI1), magasított vállakon repasse véséssel díszítve
3,5 g