244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1316. Szoliter gyűrű

20. sz. második fele, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 950 ezrelékes platina, "VTJ" mesterjegy, karmos foglalatban félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,2 ct (M2, W, VVSI1), magasított vállakon repasse véséssel díszítve

3,5 g