244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

959. Emlékpohár

magyar, 19. sz. vége, zománcfestett, aranyozott, bíborpácolt üveg, "Emlékül" felirattal, aranyozása kopott

m: 12,2 cm