244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós cukordoboz

1212. Szecessziós cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, négy öntött lábon ívelt falú téglatest, domborított, poncolt díszében babérfüzérekkel, zárszerkezet kulcs nélkül

Btto.: 493 g; 15*13,5*10,5 cm