244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1343. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, virág formában, karmos foglalatban 1 db fekete gyémánt és 6 db modern csiszolású briliáns cca. 0,6 ct (M1, W, VSI - P1), kis sérüléssel

4,1 g