244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1007. Dísztányér

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett fehércserép, jelezve az alján "TJM" családi jellel, kis sérüléssel

d: 21,5 cm