244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szenteltvíztartó - Veronika kendője

1068. Szenteltvíztartó - Veronika kendője

Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve a hátoldalán: "HP.", sérült, restaurált

m: 21,5 cm