1349. Szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k fehérarany, elmosódott mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1,2 ct (M2, TCr, SI2)
3 g