244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztali kínáló

976. Asztali kínáló

Bécs, 1840 körül, áttört, festett porcelán nefelejcs mintával, talpán kék méhkas jelzettel, felső rész restaurált

12,5*27 cm