244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztali tükör

1148. Asztali tükör

Bécs, 186(?), 13 latos antik ezüst, "FA" (?) kopott mesterjegy, domborított, vésett, poncolt neobarokk stílusú keret, alul vésett, kettős családi címerrel, fa kitámasztós, léptető fogas hátlappal

Ntto.: 582 g; 58,5*49,5 cm