975. Dísztányér
cseh, 20. sz. eleje, matricás alnyomatú festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenettel, jelzett: N. Nagl, talpán festett kék bécsi jel imitáció és "Confession of Love" felirat
d: 27 cm