244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

975. Dísztányér

cseh, 20. sz. eleje, matricás alnyomatú festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenettel, jelzett: N. Nagl, talpán festett kék bécsi jel imitáció és "Confession of Love" felirat

d: 27 cm