244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fényképtartós medál

1275. Fényképtartós medál

19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, ovális tokban páros képtartó, magas, rátétes díszítés fekete vonalzománccal, karmos foglalatban vörösvágási nemesopál kővel, 7 db apró gyémánttal és 1 db fehér gyönggyel, akasztókarikán zöld üveg, kis sérüléssel

Btto.: 22 g; h: 6 cm