1026. Kínáló tál
Zsolnay gyár, Pécs, 1930 körül, folyatott eozinmázas fehércserép, fémesen irizáló, savmaratott felülettel, talpán arany bélyegző, hárompajzsos öt templom jel, masszába nyomott gyári jelzettel és 6788-as formaszámmal, restaurált
21*31*29 cm