244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Duplafedeles Havilla Watch férfi zsebóra

1289. Duplafedeles Havilla Watch férfi zsebóra

Svájc, 1900 körül, 14 k arany tok és szerkezettakaró, elkopott behozatali jellel, jelzett szerkezet, tok és arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, vésett, bordázott tok "EI" tulajdonosi monogrammal, tokszám: 30392 P&S, működik, jó állapotban

Btto.: 65,2 g; d: 51 mm